Проведення наради з питань посилення контролю та відповідальності за життя та здоров’я дітей Бахмутського району

Дата: 21.01.2020 10:56

21 січня 2020 року за головуванням голови Бахмутської райдержадміністрації Єрохіної Тетяни  Іванівни проведена робоча нарада з суб’єктами соціальної роботи щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які постраждали від насильства або жорстокого поводження, схильні до бродяжництва, вживання алкогольних, наркотичних, психотропних речовин, алкогольних напоїв, вчинення протиправних дій. Під час наради обговорені болючі питання, пов’язані з дітьми, які проживають в сім’ях пільгової та вразливої категорії населення, вкотре визначений алгоритм взаємоінформування та співпраці всіх суб’єктів причетних до роботи з дітьми із визначеного питання.

За результатами наради затверджений «План спільних заходів щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, запобігання негативним проявам серед них, запобігання та протидії насильству, жорстокого поводження в Бахмутському районі на 2020 рік».