Бахмутська райдержадміністрація співпрацює з громадськістю

Дата: 20.01.2020 14:25

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна зустрілася з фахівцем по соціальному супровіду Гуманітарної місії «Проліска» Ганною Тимофєєвою. Під час зустрічі обговорили питання надання допомоги мешканцям сел. Гладосове, Травневе, а також можливості впровадження в районі програми по забезпеченню слуховими апаратами пільгової категорії населення. На сьогодні така програма діє тільки для дітей, але є велика потреба і для дорослих.

У зв’язку з отриманою інформацією керівник району доручила головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Бахмутської районної ради» вивчити питання та надати пропозиції. Започаткування  такої програми  дозволить вирішити питання багатьох одиноких пенсіонерів, особливо тих, хто живе на лінії зіткнення і має потребу в допомозі.