У Бахмутській райдержадміністрації продовжується підготовка проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік

20 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з підготовки Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік з керівництвом відділів освіти та культури райдержадміністрації. У зв’язку з доведенням уточнених показників по залишкам освітньої субвенції та нових пропозицій від місцевих рад вносяться зміни.

На нараді обговорили питання  фінансування заходів Програми за напрямами освіти і культури задля забезпечення їх належного функціонування у 2020 році  з урахуванням фінансових можливостей районного бюджету.

• 2020 рік останній рік повноважень району у такому значенні, який він є сьогодні, тому необхідно використати всі можливі ресурси для покращення матеріально-технічного стану учбових закладів , - зазначила керівник району.