Вітаємо колектив редакції газети «Вперед» з ювілеєм!

Дата: 18.01.2020 12:43

17 січня у Бахмутському міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова пройшли урочистості, присвячені 100-річчю з дня виходу першого номера газети «Вперед». На запрошення керівництва редакції газети в урочистому заході взяла участь голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна.

Багато теплих, щирих слів пролунало на адресу працівників редакції на чолі з головним редактором Світланою Овчаренко.

Вітаючи колектив редакції зі знаменною подією, Тетяна Єрохіна зазначила, що газета давно завоювала серця своїх читачів. Кілька поколінь виросли разом з газетою «Вперед», і сьогодні з її сторінок ми дізнаємось про найважливіші події в житті Бахмутського краю.

За високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий внесок у висвітлення суспільного життя району та з нагоди 100-річчя з дня виходу першого номера газети Тетяна Єрохіна вручила колективу редакції Грамоту Бахмутської райдержадміністрації та абонемент на передплату навчальних закладів району на газету «Вперед» на 2020 рік, адже нові читачі – це завжди приємний подарунок для друкованого видання.