Бахмутська райдержадміністрація закликає мешканців Бахмутського району бути обережними під час святкування Водохрещення

Дата: 17.01.2020 08:54

Наближається свято різдвяно-новорічного циклу - Хрещення Господнє. За традиціями в цей день у всіх церквах святять воду, а також освячують річки, ставки і озера. Головною святковою традицією вважається купання в ополонці.

Пірнання в крижану воду набирає популярність, і щороку до цього дійства приєднується все більше людей. Віруючі люди стверджують: «Купання в ополонці на Водохреща для віруючої людини - не небезпека, а благо, яке може принести навіть чудесне зцілення від хвороб». Втім, необхідно бути обережними під час святкування Хрещення і дотримуватися елементарних правил безпеки.

Зазначаємо, що для купання слід вибирати спеціально обладнані місця, де чергують як представники швидкої медичної допомоги, так і ДСНС. Вибір такого місця буде гарантувати, що в разі погіршення самопочуття людині нададуть кваліфіковану допомогу.