Учні Часовоярської ЗОШ № 17 привітали працівників райдержадміністрації з різдвяними святами

Дата: 16.01.2020 13:36

16 січня творчий колектив учнів 5-11 класів Часовоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 завітав до Бахмутської райдержадміністрації, щоб привітати держслужбовців з Новим роком і різдвяними святами. Діти представили різдвяний вертеп – театралізоване дійство на фольклорно-релігійну тематику, заспівали колядки.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна подякувала учням за вітання та зазначила, що особливо приємно, коли саме діти навчають дорослих давнім національним традиціям.

Керівник району вручила школі сертифікат на придбання нових костюмів для творчого колективу, а дітям – святкові набори смаколиків. Тетяна Єрохіна подякувала педагогічному колективу навчального закладу на чолі з директором Світланою Гречишкіною та учням за дбайливе ставлення до духовних і культурних надбань українського народу, збереження його традицій та звичаїв.