У Бахмутській райдержадміністрації завершується підготовка проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік

Дата: 16.01.2020 11:33

У Бахмутській райдержадміністрації завершується підготовка проєкту стратегічно важливого документу – Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік. Керівництвом та структурними підрозділами райдержадміністрації проведена кропітка робота зі складання розділів Програми з урахуванням актуальності заходів, фінансових можливостей районного бюджету та інших джерел фінансування.

16 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з головними лікарями та бухгалтерами КНП  «ЦПМСД Бахмутської районної ради», Світлодарської, Часовоярської та Сіверської міських лікарень, керівництвом УПСЗН райдержадміністрації з метою уточнення обсягів фінансування програмних заходів з урахуванням доведених показників Державного бюджету на 2020 рік та Національної служби здоров’я України.