Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Переглядів: 276

15 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто три заяви. За результатами розгляду документів двом малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. Одному заявнику відмовлено у призначенні державної допомоги, оскільки заявник не використовує можливості, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Члени комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянули 24 заяви про призначення житлової субсидії та 1 заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 3 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 153 заяви ВПО. За 147 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим 6 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження свого фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися до списку новин