ДО УВАГИ! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

Дата: 13.01.2020 13:39

В управлінні праці та соціального захисту населення  Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат (1 вакансія).

Більш детальна інформація знаходиться на Єдиному порталі вакансій державної служби у розділі → Вакансії. Нова державна служби України → Напрям діяльності – соціальна сфера. Державний орган влади – Управління праці та соціального захисту населення  Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може подати конкурсній комісії інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби за посиланням https://career.gov.ua/ (на електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата).

Інформація приймається до 17 год. 00 хв. 20 січня 2020 року.

Контактний телефон (06274) 4-71-54.