Робоча поїздка голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної до Світлодарського НВК

8 січня в рамках робочої поїздки по району голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна побувала у м. Світлодарськ, разом з в.о. начальника відділу освіти Світланою Гатченко і Світлодарським міським головою Анатолієм Брехунцем відвідали Світлодарський НВК, оглянули нещодавно відкритий спортивний майданчик зі штучним покриттям і територію навколо нього.

Тетяна Єрохіна зазначила, що задля зручності мешканців міста та з метою збереження нового спортивного об’єкту необхідно провести роботи з благоустрою території біля майданчика: облаштувати бігові доріжки, встановити лавочки для вболівальників. Це сприятиме залученню до занять спортом і фізкультурою не лише дітей та учнівської молоді, але й дорослого населення.

Наразі триває робота з підготовки відповідної документації та пропозицій з даного питання задля включення заходів із благоустрою території навколо спортивного майданчика до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік.