У Бахмутському районі розпочинається інформаційна кампанія щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій

Дата: 03.01.2020 13:42

З метою попередження виникнення на території Бахмутського району надзвичайних ситуацій, інформування населення про небезпеку вибухонебезпечних предметів Бахмутська райдержадміністрація за сприяння Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України організовує роботу щодо розповсюдження інформаційно-наочних матеріалів з питань мінної небезпеки.

Інформаційна кампанія проводиться в рамках бюджетної програми «Заходи, спрямовані на зменшення соціального, економічного та екологічного впливу вибухонебезпечних предметів на життя та діяльність населення (протимінна діяльність) та інформування населення про небезпеки вибухонебезпечних предметів». Друкована продукція, що інформує  про небезпеку вибухонебезпечних предметів і поведінку людей у випадках їх виявлення, буде розповсюджена серед навчально-виховних закладів, інших установ і закладів соціальної сфери та підприємств Бахмутського району.