Мрії здійснюються завдяки небайдужим людям!

Нещодавно по допомогу до голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної звернулась мешканка м. Часів Яр, чия родина постраждала внаслідок пожежі. Жінка розповіла про непросте життя, адже сім’я не має предметів побуту першої необхідності, меблів. Жінка лише мріяла мати хоч би який холодильник, хай не новий.

Уважно вислухавши її, голова райдержадміністрації обіцяла по можливості допомогти вирішити побутові проблеми.

Минуло зовсім мало часу, і сьогодні, 27 грудня, Тетяна Єрохіна сама завітала до родини, але не з порожніми руками. Напередодні новорічних свят часовоярська сім’я отримала від голови райдержадміністрації Тетяни Єрохіної та керівника ПП «Фірма «Інженер» Сергія Дикуна новенький холодильник.

Мрія господині здійснилася. Завдяки небайдужим людям у родині сталося «звичайне» передноворічне чудо.