ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Завершується перехідний період щодо зміни банківських рахунків за стандартом IBAN. З метою  своєчасної та належної сплати страхових коштів Фонду за раніше наданими заявами-розрахунками для фінансування матеріального забезпечення, наголошуємо на необхідності терміново надати довідку про новий рахунок за стандартом IBAN до Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за адресою: вул. Незалежності,41, м.Бахмут, Донецької області.

Е-mail: baxm.dn@fssu.gov.ua

Довідки за тел.:445379, 445302.

Бахмутське міське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України

в Донецькій області