З увагою до проблем і потреб жителів району!

Дата: 20.12.2019 08:58

20 грудня на прийом до голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної звернулась мешканка м. Часів Яр, родина якої постраждала внаслідок пожежі.

Громадянка просила керівника району сприяти у вирішенні питання облаштування входу до під’їзду, щоб мешканцям з обмеженими можливостями щодо пересування було зручніше підійматися по сходинам. Тетяна Єрохіна повідомила жінці, що цим питання займається Часовоярська міська рада, і найближчим часом воно буде вирішено.

Також громадянка просила про допомогу у вирішенні деяких побутових питань, зокрема придбання необхідних меблів і побутової техніки.

Уважно вислухавши відвідувачку, Тетяна Єрохіна пообіцяла особисто розглянути це питання та надати родині допомогу щодо придбання побутових речей першої необхідності.