Вітання з Днем Святого Миколая від в. о. голови Бахмутської райдержадміністрації

Шановні мешканці Бахмутського району!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Святого Миколая! Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх.

Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей. Наслідуймо і сьогодні добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого, і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

Дорогі земляки! Бажаю вам доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода, любов, затишок і добробут, а Святий Миколай захищає вас і ваших близьких від усіх негараздів!

З повагою,

в. о. голови

Бахмутської райдержадміністрації                                              Тетяна Єрохіна