Тетяна Єрохіна привітала учнів Бахмутського району з Днем Святого Миколая

Дата: 18.12.2019 14:50

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з в.о. начальника відділу освіти Світланою Гатченко відвідали Калинівську та Часовоярські загальноосвітні школи № 15 і № 17, щоб привітати учнів і вчителів  зі святом.

Учні радо зустрічали гостей, гарними віршами, піснями та хороводами, показали, які вони дружні, розумні та талановиті.

Тетяна Єрохіна від імені всього Бахмутського району привітала дітей та вчителів з Днем Святого Миколая, подякувала педагогічним колективам за увагу і турботу про вихованців, за влаштовані для них веселощі та розваги і вручила учням 1-4 класів, дітям пільгових категорій святкові подарунки, придбані за кошти районного бюджету. А учні на згадку про цей день подарували керівнику району власноруч зроблені новорічні сувеніри.