Про співпрацю райдержадміністрації з Благодійним Фондом «Право на захист»

Дата: 18.12.2019 14:37

18 грудня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів робочу зустріч з представниками Благодійного Фонду «Право на захист». У зустрічі також узяли участь фахівці райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, підприємств, які розташовані в населених пунктах на лінії зіткнення: ПрАТ «Бахмутський Аграрний Союз» і Вуглегірської ТЕС ПАТ «Центренерго».

Представники Благодійного Фонду ознайомили присутніх з основними напрямками діяльності Фонду в сфері управління техногенними, екологічними ризиками та з питань соціального захисту населення.

Під час зустрічі обговорювались можливі шляхи взаємодії та співпраці райдержадміністрації, місцевих рад і підприємств з метою зменшення техногенних і екологічних ризиків, які можуть виникнути на території району, насамперед – у населених пунктах на лінії зіткнення.