Робоча поїздка Тетяни Єрохіної до Новолуганської загальноосвітньої школи

Дата: 13.12.2019 15:46

13 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з начальником фінансового управління Любов’ю Бондаренко і в.о. начальника відділу освіти Світланою Гатченко в рамках робочої поїздки по району відвідали Новолуганську загальноосвітню школу.

Керівник району оглянула стан виконання робіт з влаштування вікон, матеріально-технічне оснащення шкільних приміщень.

Під час зустрічі з директором школи Іриною Шарипіною обговорювались проблемні питання навчального закладу, які в першу чергу потребують вирішення. Тетяна Єрохіна зазначила, що в лютому наступного року райдержадміністрацією буде складено та надано до облдержадміністрації пропозиції щодо виділення залишків державної освітньої субвенції задля обладнання шкільного харчоблоку.

Незабаром настане День Святого Миколая, який з нетерпінням очікують усі діти, особливо малеча. Тетяна Єрохіна від імені всього Бахмутського району привітала учнів з нагоди цього світлого та доброго свята і вручила подарунки, придбані за кошти районного бюджету.