Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Переглядів: 212

11 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела щотижневі засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, діяльність яких спрямована на підтримку вразливих верств населення.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 6 заяв. За результатами розгляду документів 4 родинам буде призначена державна допомога. У зв’язку з необхідністю уточнення інформації прийняття рішень за двома заявами відкладено на наступне засідання комісії. 

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 138 заяв щодо призначення житлової субсидії та  заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. На підставі діючого законодавства членами комісії прийнято рішення про відмову 20 заявникам у призначенні житлової субсидії; інші заяви були задоволені.

Важливим напрямком діяльності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації є робота з внутрішньо переміщеними особами. Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 164 заяви, що надійшли від ВПО. За 162 заявами прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.  

Двом  ВПО відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулись до УПСЗН райдержадміністрації для підтвердження фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися до списку новин