A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 11.12.2019 09:19
Кількість переглядів: 550

Фото без опису

11 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела щотижневі засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, діяльність яких спрямована на підтримку вразливих верств населення.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 6 заяв. За результатами розгляду документів 4 родинам буде призначена державна допомога. У зв’язку з необхідністю уточнення інформації прийняття рішень за двома заявами відкладено на наступне засідання комісії. 

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 138 заяв щодо призначення житлової субсидії та  заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. На підставі діючого законодавства членами комісії прийнято рішення про відмову 20 заявникам у призначенні житлової субсидії; інші заяви були задоволені.

Важливим напрямком діяльності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації є робота з внутрішньо переміщеними особами. Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 164 заяви, що надійшли від ВПО. За 162 заявами прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.  

Двом  ВПО відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулись до УПСЗН райдержадміністрації для підтвердження фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора