Діти Бахмутського району направились на оздоровлення та відпочинок до дитячого центра «Молода гвардія» на ХІІІ тематичну зміну

Дата: 09.12.2019 08:56

3 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, направились на ХІІІ тематичну зміну до дитячого центра «Молода гвардія»

Головним завданням програми тематичної зміни «Святкова Україна» ДП «УДЦ «Молода гвардія» є знайомлення дітей з традиціями святкування різдвяних свят та Нового року в Україні та світі. В основі програми зміни – проведення гри-подорожі «Корпорація Різдва». В ході гри діти знайомляться з основними цінностями та традиціями святкування різдвяних свят та Нового року в Україні та світі.

Участь в роботі чисельних творчих майстерень з виготовлення символів до святкування Різдва та подарунків до Нового Року дозволять дітям відчути наближення свята.

Спрямування зміни:

• Художньо – естетичне виховання;
  • Духовно-моральне виховання;
  • естетичне виховання.

Зміна триватиме 21 день.

Бажаємо дітям яскравих емоцій, веселого відпочинку та нових друзів!