Вітання з Днем місцевого самоврядування від в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 07.12.2019 07:57

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів! Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем місцевого самоврядування!

У великій мірі становлення України як незалежної держави пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного села, міста. На вас, шановні колеги, покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за створення комфортних умов для проживання мешканців Бахмутського району.

З нагоди професійного свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо територіальних громад, Бахмутського району, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, миру на рідній землі, злагоди і достатку в родинах. Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста і села багатими і гарними, додасть усім нам сил і натхнення на добрі справи, непохитної віри у майбутнє нашої держави.

З повагою,

в.о. голови Бахмутської  райдержадміністрації                          Тетяна Єрохіна