Тетяна Єрохіна привітала колектив 65-ого військового мобільного госпіталю з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2019 15:23

06 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна привітала колектив 65-ого військового мобільного госпіталю у м. Часів Яр з Днем Збройних Сил України.

За зразкове виконання військового обов’язку, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу та з нагоди Дня Збройних Сил України Тетяна Єрохіна нагородила військових, які несуть службу в госпіталі, Почесними грамотами Бахмутської райдержадміністрації.

Від керівництва військової частини, яка дислокується на території району, Тетяні Єрохіній вручена грамота за співпрацю зі Збройними Силами України, за ініціативу та всебічну допомогу військовослужбовцям.

Військові лікарі висловили сподівання, що і в подальшому з боку Бахмутської райдержадміністрації буде завжди надаватися підтримка, як було до цього часу.