A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Тетяна Єрохіна відвідала КПВВ «Майорське» та привітала військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2019 14:05
Кількість переглядів: 600

Фото без опису

06 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з начальником відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Юрієм Мухіним відвідали КПВВ «Майорське»  та привітали військових, які несуть там службу, з Днем Збройних Сил України. За захист незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку та вірність присязі керівник району вручила військовослужбовцям грамоти райдержадміністрації.

Також Тетяна Єрохіна оглянула пересувний пункт надання допомоги населенню, розташований на території КПВВ. Слід зазначити, що він користується великим попитом серед громадян, які перетинають лінію зіткнення, насамперед – серед людей похилого віку і тих, хто здійснює тривалі поїздки на великі відстані. Для них керівник привезла чай та солодощі.

В.о. голови райдержадміністрації  зазначила, що завдяки завчасно вжитим заходам забезпечено обігрів пересувного пункту та створено умови для відпочинку людей.

Тетяна Єрохіна наголосила,  що Бахмутська райдержадміністрація й надалі сприятиме у вирішенні питань щодо забезпечення пункту всім необхідним для його належного функціонування.   « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора