Вітання з Днем Збройних Сил України від в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Дорогі земляки! Від щирого серця вітаю вас зі святом –

Днем Збройних Сил України!

У нелегкий для України час наше суспільство остаточно усвідомило, що без власної сильної, боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті. Сьогодні солдати і офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість і відповідальність, надійно захищають рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечують безпеку співвітчизників.

У цей урочистий день дякую кожному воїну-захиснику, хто, ризикуючи власним життям, гідно виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам і терористам.

Всім українським військовослужбовцям бажаю міцного здоров’я,  успіхів у вдосконаленні бойової та професійної майстерності, незламної волі у подоланні труднощів військового буття та надійного родинного тилу. Нехай на благословенній українській землі запанують назавжди мир і злагода.

Слава доблесним воїнам-захисникам! Слава Збройним Силам України!

З повагою,

в.о. голови Бахмутської  райдержадміністрації                       Тетяна Єрохіна