Звернення в. о. голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня волонтера

Дата: 05.12.2019 13:56

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера! Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія.

Висловлюю  подяку від імені Бахмутської райдержадміністрації, від кожного мешканця району за вашу турботу про людей,  допомогу їм у скрутні часи.

Особливі слова вдячності громадській організації «Проліска», яка надає неоціненну допомогу населенню на лінії зіткнення, підтримує соціальні установи району.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З повагою,

в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації                            Тетяна Єрохіна