A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На засіданні районної комісії прийняли рішення про виплату грошової компенсації з державного бюджету на придбання житла для дитини-сироти і дитини, позбавленої батьківського піклування

Дата: 05.12.2019 11:14
Кількість переглядів: 1051

Фото без опису

5 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію, та об’єктів, на які буде спрямована субвенція. На засідання комісії для співбесіди також були запрошені дві особи із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та їх опікуни.

Всього до  управління праці та соціального захисту райдержадміністрації для виплати у 2019 році  за рахунок субвенції з державного бюджету грошової компенсації на придбання житла із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування звернулись 21 особа щодо призначення грошової компенсації на придбання житла.  Станом на 5 грудня  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам грошову компенсацію на придбання житла вже отримало 19 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на загальну суму  7 455 154 грн.

Сьогодні члени комісії розглянули дві заяви та документи, надані до управління праці та соціального захисту райдержадміністрації для виплати у 2019 році  за рахунок субвенції з державного бюджету грошової компенсації на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, віком від 18 до 23 років та особам, прирівняним до їх числа, які перебувають на квартирному обліку в міських, селищних і сільських радах Бахмутського району.

За результатами розгляду документів комісією прийняті рішення про виплату грошової компенсації на придбання житла 2 особам із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

З наступного тижня комісія розпочне роботу з обстеження технічного стану житлових приміщень на які призначена грошова компенсація.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора