A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 04.12.2019 16:45
Кількість переглядів: 405

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект розпорядження голови Бахмутської райдержадміністрації Донецької області «Про    затвердження    Умов     проведення     конкурсу    з   перевезення пасажирів    на    приміських      автобусних  маршрутах  загального користування, що не виходять  за межі території Бахмутського району Донецької області (внутрішньорайонні  маршрути)», розроблений відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бахмутської райдержадміністрації.

Основною метою розробки даного проекту розпорядження є забезпечення прозорості проведення конкурсу з визначення перевізників, створення рівних умов для роботи всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність  у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції, а також координації роботи з організації та проведення конкурсу щодо визначення з   перевезення пасажирів    на    приміських      автобусних  маршрутах  загального користування, що не виходять  за межі території Бахмутського району Донецької області (внутрішньорайонні  маршрути).

Проект регуляторного акту оприлюднюється в газеті «Вперед». З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12:45, крім вихідних) в Бахмутській райдержадміністрації на дошці оголошень Бахмутської райдержадміністрації за адресою: м.Бахмут, вул. О.Сибірцева, 33 та на офіційному сайті Бахмутської райдержадміністрації за посиланням https://bahmutska-rda.gov.ua/2019-rik-10-29-44-20-12-2018/.

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одно місяця з дати опублікування повідомлення  у письмовій формі та на електронну адресу:

  • поштою за адресою: 84500 Донецька область, м.Бахмут, вулиця  О.Сибірцева,33.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора