До відома одержувачів пільг та субсидій!

Дата: 05.12.2019 09:25

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації інформує про проведення нарахування на листопад 2019 року житлових субсидій відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 807) та пільг відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373.

04.12.2019 проведено фінансування нарахованих субсидій та пільг в грошовій готівковій формі за листопад 2019 року в повному обсязі. Кошти зараховані на рахунки одержувачів в установах уповноважених банків 04.12.2019. Одержувачі субсидій, яким пенсія виплачується через АТ «Укрпошта», отримають нараховану житлову субсидію за листопад 2019 року згідно графіку одержання пенсій.

Нагадуємо, що зараз діють дві моделі монетизації пільг та субсидій: безготівкова форма (кошти перераховуються на персональний обліковий запис одержувача в АТ «Ощадбанк» для подальшої звірки з житлово-комунальними підприємствами та зарахування коштів на особовий рахунок одержувача за пріоритетним принципом) та готівкова форма (готівка виплачується безпосередньо одержувачу для самостійної сплати за спожиті послуги).

Надання додаткової інформації проводиться:

з питань щодо призначення житлових субсидій – управлінням праці та соціального захисту населення. Телефон для довідок для мешканців Бахмутського району (0627) 44-71-55.

з питань щодо перерахування банком коштів за надані пільги організаціям-надавачам комунальних послуг – АТ «Ощадбанк»: (контакт-центр 0 800 210 800);

з питань щодо призначення та визначення розміру пільг – управлінням праці та соціального захисту населення. Телефон для довідок для мешканців Бахмутського району (0627) 44-91-70.