З увагою до потреб жителів району!

4 грудня до в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної звернулась мешканка м. Часів Яр. Громадянка просила сприяти у вирішенні питання щодо забезпечення ранкового маршруту  Часів Яр - Бахмут автобусом з більшою кількістю пасажирських місць.

Уважно вислухавши відвідувачку, Тетяна Єрохіна запевнила, що її звернення буде оперативно розглянуто.

За результатом звернення керівник району дала доручення відповідним структурам підготувати лист до департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації з порушеного питання.

З турботою до потреб людей з інвалідністю та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю Тетяна Єрохіна привітала заявницю та вручила подарунок.