НОВИЙ МЕХАНІЗМ НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

Дата: 04.12.2019 08:48

З жовтня 2019 року запроваджено НОВИЙ МЕХАНІЗМ НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

Додатково звертаємо увагу отримувачів пільг на окремих моментах:

• починаючи з листопада 2019 року КВИТАНЦІЇ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ БУДУТЬ МІСТИТИ ПОВНИЙ РОЗМІР ПЛАТЕЖУ – без урахування пільг та субсидій;
  • відтепер ПІЛЬГА НАДАЄТЬСЯ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ і розраховується органами соціального захисту населення;
  • для цього пільговикам необхідно було до 15 жовтня поточного року подати ЗАЯВУ ДО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГИ ГОТІВКОЮ;
  • У ЗАЯВІ людина зазначає зручний для неї спосіб отримання коштів – БАНК або ПОШТУ;
  • ПІЛЬГОВИКИ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ГРОШІ, МАЮТЬ СПЛАЧУВАТИ ЗА СПОЖИТІ ПОСЛУГИ ПОВНІСТЮ.

Щодо БЕЗГОТІВКОВОЇ ФОРМИ РОЗРАХУНКІВ:

• як і раніше, ПІЛЬГОВИКИ СПЛАЧУЮТЬ ЧАСТИНУ ПЛАТЕЖУ, а суму платежу в межах пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк»;
  • У цьому випадку людина отримає ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД БАНКУ про проведені платежі за наявності ДАНИХ ПРО НОМЕР МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ.

Важливий момент - механізм нарахування пільг на житлово-комунальні послуги запроваджується вперше.

Заздалегідь попереджаємо про МОЖЛИВІ ОКРЕМІ ВИПАДКИ НЕНАРАХУВАННЯ суми пільги за жовтень 2019 року, оскільки не всі дані, що містяться в Реєстрі пільговиків оновлені та коректні, тому можуть виникати технічні причини.

У такому випадку СУМА ПІЛЬГИ ЗА ЖОВТЕНЬ ДОНАРАХОВАНА У ЛИСТОПАДІ. У такому випадку рекомендую обов’язково звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації.