Звернення від в. о. голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2019 08:11

Шановні жителі Бахмутського району!

Сьогодні вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, саме цей день покликаний привернути увагу широких кіл громадськості й кожного з нас до людей з особливими потребами.

Вони живуть поруч із нами і, як всі громадяни України, мають право на повноцінне життя: вільно пересуватися, не відчувати дискримінації в працевлаштуванні, мати змогу навчатися, відвідувати музеї, бібліотеки, концерти. Наш обов’язок – підтримати їх у прагненні жити насиченим, цікавим життям, допомогти вистояти наперекір недугу, труднощам і негараздам. Пам’ятаємо, що проблеми людей з інвалідністю можливо вирішити тільки спільними зусиллями.

Щира вдячність усім особливим людям за міцність духу, витримку і стійкість. Хай ніколи не згасає ваш невичерпний оптимізм, хай справджуються ваші найсміливіші задуми, хай завжди перебуває з вами надія.

Тож зичу всім вам міцного здоров’я та активного довголіття, сил, мудрості й витримки у всіх життєвих випробуваннях. Миру, добра і родинного щастя!

З повагою,

в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації                            Тетяна Єрохіна