Дата: 02.12.2019 17:40

02 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела чергову робочу нараду з питання теплопостачання житлових багатоквартирних будинків у м. Часів Яр. У нараді взяли участь представники Часовоярської міської ради, ВРЖП м. Часів Яр, ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді розглянуті питання щодо виконання протокольних доручень, наданих на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бахмутського району 14 листопада.

За підсумками засідання було вирішено зобов’язати керівництво Часовоярської міської ради, ВРЖП м. Часів Яр до кінця тижня організувати роботу абонентської служби та спільно з представниками ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» вирішити питання щодо тарифів на теплопостачання.