A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Бахмутському районі стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 29.11.2019 14:11
Кількість переглядів: 560

Фото без опису

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. В нашому районі акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.


         Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

 Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Бахмутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розроблено план заходів. До акції долучаються мобільна бригада соціально-психологічної допомоги № 22, навчальні заклади району, які братимуть участь у запланованих заходах. Це і проведення конкурсів творчих робіт, плакатів, інтерактивних бесід, тренінгів, відеолекторіїв, годин спілкування та інше.

Фахівці з соціальної роботи проводитимуть профілактичні бесіди та роз`яснювальну роботу для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах з метою попередження домашнього насильства.
Надалі всі проведені заходи будуть висвітлені в Інтернет просторі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора