Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з проведення моніторингу та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг у Бахмутському районі

Дата: 29.11.2019 10:47

29 листопада під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшло засідання комісії з проведення моніторингу та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг у Бахмутському районі.

Метою проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг є визначення відповідності надання соціальних послуг потребам отримувачів, забезпечення надання населенню гарантованих державою якісних соціальних послуг, подальшого удосконалення діяльності суб’єктів, які надають соціальні послуги в районі. Суб’єкти, що надають соціальні послуги, повинні забезпечить максимальну адресність та якість таких послуг.

Оцінювались соціальні послуги, які надаються КУ «Бахмутський райтерцентр (надання соціальних послуг)» у відділенні соціальної допомоги вдома,  Бахмутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (послуга – соціальний супровід) і Комунальною установою «Бахмутський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

Проаналізувавши результати зовнішньої оцінки якості соціальних послуг Комісія прийшла до висновку, що відповідно до шкали оцінки якісних та кількісних показників соціальних послуг та узагальнення статусів кожного показника забезпечення якості соціальної послуги узагальнений статус КУ «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у відділенні соціальної допомоги вдома відповідає встановленому рівню – «задовільно». Враховуючи узагальнений статус КУ «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» запропоновано розробити заходи з покращення якості надання соціальних послуг і удосконалення своєї роботи.

За результатами зовнішньої оцінки якості соціальних послуг Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (послуга – соціальний супровід) та КУ «Бахмутський районний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Комісія прийшла до висновку, що переважна кількість опитаних позитивно оцінює роботу надавачів соціальних послуг, узагальнений статус відповідає встановленому рівню – «добре».