Робочий візит Тетяни Єрохіної до Світлодарського НВК

Дата: 27.11.2019 08:09

26 листопада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Світланою Гатченко відвідали Світлодарський НВК.

У ході візиту Тетяна Єрохіна перевірила хід виконання робіт по облаштуванню спортивного майданчика зі штучним покриттям на території закладу. Наразі вже ведуться роботи щодо встановлення металевої огорожі та засипки останнього шару покриття майданчика. Також керівник району оглянула туалетні кімнати, де ремонтні роботи наближуються до завершального етапу.

Разом з директором оглянули приміщення закладу, їх оснащення та обговорили перспективи роботи у наступному році.

Керівництво райдержадміністрації та відділ освіти приділяють пильну увагу питанню створення належних умов для проведення якісного навчально-виховного процесу в освітніх закладах району.