Засідання комісії для визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам на території Бахмутського району

Дата: 21.11.2019 14:36

21 листопада заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів засідання комісії для визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам на території Бахмутського району. В засіданні комісії взяли участь представники ДП «Слов`янське лісове господарство» та Бахмутської міської ради.

Члени комісії розглянули заяву Квартирно-експлуатаційного відділу міста Луганська про визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам і проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

За результатами роботи комісії був складений та членами комісії підписаний Акт про визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам.