Тетяна Єрохіна взяла участь у сесії Бахмутської районної ради

Дата: 20.11.2019 16:27

20 листопада  в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна взяла участь у 38 сесії Бахмутської районної ради.

Згідно з порядком денним керівники структурних підрозділів райдержадміністрації представили проекти рішень, що стосуються різних сфер життєдіяльності району:  про внесення змін до Програми економічного  і соціального  розвитку Бахмутського району на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки, про організацію харчування дітей  у 2020 році в навчальних закладах, які є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебувають в управлінні Бахмутської районної ради, про  передачу (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району цілісних майнових комплексів загальноосвітніх навчальних закладів.

Прийняті на сесії рішення сприятимуть вирішенню нагальних питань у різних сферах життєдіяльності Бахмутського району.