A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 20.11.2019 10:50
Кількість переглядів: 644

Фото без опису

У Бахмутському районі приділяється пильна увага питанням, що стосуються соціального захисту дітей, забезпечення дотримання їх прав, створення належних умов для їх утримання та виховання.

20 листопада  в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Згідно з порядком денним члени комісії розглянули питання щодо соціального захисту малолітніх і неповнолітніх дітей, в тому числі: доцільність позбавлення батьків батьківських прав у відношенні малолітніх дітей, стан роботи з сім’єю, в якій є ризик вилучення дітей, майнові питання стосовно нерухомості з урахуванням інтересів дітей.

Крім того, за результатами розгляду наданих документів членами комісії прийняті рішення про надання 7 малолітнім і неповнолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

Також на засіданні був затверджений індивідуальний план соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування.

Члени комісії розуміють, що від їх рішення залежить майбутнє дітей, тому засіданню передувала робота з ретельного вивчення документів, ситуацій, в яких опинились діти. За результатами розгляду питань порядку денного комісія прийняла рішення,  враховуючи інтереси малолітніх дітей і неповнолітніх, насамперед піклуючись про їхню безпеку та соціальний захист.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора