A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 20.11.2019 10:07
Кількість переглядів: 569

Фото без опису

20 листопада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела щотижневі засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули дві заяви та прийняли рішення про відмову одному заявнику. За результатами розгляду документів одній сім’ї буде призначена державна соціальна допомога.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 206 заяв стосовно призначення житлової субсидії та 2 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг за фактичним місцем проживання. На підставі діючого законодавства за 171 заявою прийняті позитивні рішення, 37 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 125 заяв. За результатами розгляду документів 4 заявникам у відповідності до чинного законодавства відмовлено, 121 громадянину із числа ВПО будуть призначені різні види соціальних виплат.

Слід зазначити, що комісіями з питань призначення державної соціальної допомоги проводиться ретельна робота з перевірки наданих громадянами документів з метою раціонального використання державних коштів і недопущення порушення норм законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора