ДО УВАГИ! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

Дата: 19.11.2019 14:13

В управлінні праці та соціального захисту населення  Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»:

1) головного спеціаліста відділу обліку та звітності;

2) головного спеціаліста відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення та супроводження електронних баз.

Більш детальна інформація знаходиться на Єдиному порталі вакансій державної служби у розділі → Вакансії. Нова державна служби України → Напрям діяльності – соціальна сфера. Державний орган влади – Управління праці та соціального захисту населення  Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може подати конкурсній комісії інформацію:

1) через Єдиний портал вакансій державної служби за посиланням https://career.gov.ua/(на електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата);

2) особисто або надіслати її поштою за адресою: Донецька область, м. Бахмут,            вул. Миру, буд. 69, 84500 (відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 844 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»).

Інформація приймається до 17 год. 00 хв. 02 грудня 2019 року.

Контактний телефон (06274) 4-71-54.