A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Тетяна Єрохіна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів

Дата: 19.11.2019 13:49
Кількість переглядів: 687

Фото без опису

19 листопада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

В полі зору керівника району постійно перебувають питання соціальної сфери: функціонування освітніх і медичних закладів, надання соціальних послуг населенню.

За інформацією в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Гатченко, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади району працюють у штатному режимі. Температурний режим в приміщеннях відповідає санітарним нормам. На маршрутах задіяні всі шкільні автобуси, і підвезення дітей до навчальних закладів здійснюється згідно з графіком.

В ході наради розглянуті нагальні питання медичної сфери, а також питання завершення ремонту Луганської амбулаторії та стан будівництва амбулаторії в селищі Опитне, що здійснюється за умови фінансування з місцевого і державного бюджетів.

Також на нараді обговорювались питання, пов’язані з виконанням Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік. Тетяна Єрохіна наголосила на необхідності посилення роботи управлінь і відділів щодо виконання заходів і проектів Програми і своєчасного освоєння виділених коштів.

В ході наради начальники управлінь, відділів і служб доповіли про справ за основними напрямками роботи, проінформували про основні завдання на поточний тиждень.

За підсумками апаратної наради керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора