Роботи з облаштування спортивного майданчика у Світлодарську виконуються відповідно до ПКД і будуть завершені у встановлені строки

Дата: 18.11.2019 13:15

18 листопада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками Приватного підприємства «Бахмут-проект», яке проводить роботи  з облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Світлодарського НВК.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо якості проведення робіт і дотримання технічних норм. Представником ПП «Бахмут-проект» були надані сертифікати на всі види будівельних матеріалів, які використовуються в ході проведення робіт. Наразі роботи на об’єкті виконуються у відповідності до проектно-кошторисної документації та будуть завершені у встановлені строки.

Тетяна Єрохіна зазначила, що дане питання перебуває на постійному контролі у райдержадміністрації з метою недопущення будь-яких порушень щодо якості проведення будівельних робіт і відхилення від встановленого графіка.