A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Засідання спостережної комісії при Бахмутській райдержадміністрації

Дата: 15.11.2019 09:18
Кількість переглядів: 595

14 листопада пройшло засідання спостережної комісії при Бахмутській райдержадміністрації, яку очолює  в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна. На засідання також були запрошені начальник сектору кримінальної поліції Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, капітан поліції Денис Кузьменко, заступник начальника Бахмутського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області, капітан внутрішньої служби Богдан Водважко, заступник  начальника відділу взаємодії з роботодавцями Бахмутського міського центру зайнятості Олена Сліпцова.

На порядку денному постали питання: про роботу Бахмутського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  щодо соціальної адаптації осіб, які звільнені з місць позбавлення волі за І півріччя 2019 року, проведення соціально-виховної роботи із засудженими, до яких застосовано пробацію та здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення за І півріччя 2019 року, підведення підсумків роботи відділу кримінальної поліції Бахмутського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області щодо розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, а також оперативно-розшукової діяльності за І півріччя 2019 року.

У ході роботи комісії додатково було розглянуто повідомлення Державної установи «Холодногірська виправна колонія (№ 18)» про звільнення від 30 вересня 2019 року  № 3/5-3640» та повідомлення Державної установи «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)» про звільнення від 09 жовтня 2019 року № 15/06/4568».

 За результатами  розгляду та обговорення питань членами спостережної комісії прийнято рішення щодо організації громадського контролю за поведінкою особи, умовно-достроково звільненої від відбування покарання, та здійснення заходів з їх соціальної адаптації.

Також комісією вирішено направити відповідного листа до Званівської сільської ради з метою здійснення згідно із законодавством заходів соціального патронажу щодо особи, звільненої на підставі закінчення строку покарання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора