A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Засідання спостережної комісії при Бахмутській райдержадміністрації

Дата: 15.11.2019 09:18
Кількість переглядів: 612

Фото без опису

14 листопада пройшло засідання спостережної комісії при Бахмутській райдержадміністрації, яку очолює  в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна. На засідання також були запрошені начальник сектору кримінальної поліції Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, капітан поліції Денис Кузьменко, заступник начальника Бахмутського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області, капітан внутрішньої служби Богдан Водважко, заступник  начальника відділу взаємодії з роботодавцями Бахмутського міського центру зайнятості Олена Сліпцова.

На порядку денному постали питання: про роботу Бахмутського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  щодо соціальної адаптації осіб, які звільнені з місць позбавлення волі за І півріччя 2019 року, проведення соціально-виховної роботи із засудженими, до яких застосовано пробацію та здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення за І півріччя 2019 року, підведення підсумків роботи відділу кримінальної поліції Бахмутського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області щодо розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, а також оперативно-розшукової діяльності за І півріччя 2019 року.

У ході роботи комісії додатково було розглянуто повідомлення Державної установи «Холодногірська виправна колонія (№ 18)» про звільнення від 30 вересня 2019 року  № 3/5-3640» та повідомлення Державної установи «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)» про звільнення від 09 жовтня 2019 року № 15/06/4568».

 За результатами  розгляду та обговорення питань членами спостережної комісії прийнято рішення щодо організації громадського контролю за поведінкою особи, умовно-достроково звільненої від відбування покарання, та здійснення заходів з їх соціальної адаптації.

Також комісією вирішено направити відповідного листа до Званівської сільської ради з метою здійснення згідно із законодавством заходів соціального патронажу щодо особи, звільненої на підставі закінчення строку покарання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора