За кошти екологічного фонду Луганська селищна рада придбала самоскид

Дата: 14.11.2019 13:29

У районі триває виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік, реалізація яких фінансується за рахунок коштів екологічного фонду.

Цими днями Луганською селищною радою за кошти екологічного фонду придбаний самоскид «МАЗ» для проведення робіт з утилізації стихійних звалищ, вивезення побутового сміття, озеленення території селищної ради. Самоскид також оснащений пристосуванням для розчищення доріг від снігу, що дозволить у зимовий період підтримувати дороги в належному стані.

– На сьогодні одним із пріоритетних завдань місцевих органів виконавчої влади є створення умов для підвищення якості життя людей, в тому числі благоустрій населених пунктів, озеленення територій, облаштування зон відпочинку. За цим напрямком райдержадміністрація й надалі співпрацюватиме з місцевими радами та підприємствами району,  – зазначила в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна.