A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 13.11.2019 09:10
Кількість переглядів: 616

Фото без опису

13 листопада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, діяльність яких спрямована на підтримку вразливих верств населення: пенсіонерів, малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів.

Члени комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянули 177 заяв про призначення житлової субсидії та 3 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг. Більшість заяв за результатами розгляду документів була задоволена. На підставі діючого законодавства 28 заявникам відмовлено у призначенні субсидії. 

На розгляд комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям цього разу надійшло 6 заяв. За результатами розгляду документів всім родинам буде призначена державна допомога.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуті 211 заяв. Стосовно 207 заяв прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат. 

Чотирьом заявникам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та впродовж трьох днів не звернулись до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора