Дата: 13.11.2019 08:59

12 листопада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками Данської ради у справах біженців, під час якої обговорювались шляхи подальшої співпраці.

Зокрема, мова йшла про проведення навчання з питань діяльності первинної ланки надання медичних послуг, органів місцевого самоврядування, в тому числі стосовно введення інфраструктурних об’єктів в експлуатацію.

Тетяна Єрохіна зазначила, що райдержадміністрація всіляко підтримує проведення тренінгів з метою підвищення правової обізнаності та професійної компетентності  посадових осіб місцевого самоврядування, працівників медичної сфери району. Знання та навички, набуті під час навчання, стануть їм у пригоді в їх професійній діяльності.

За підсумками робочої зустрічі досягнута попередня домовленість про проведення навчання на початку грудня. Згодом дата буде уточнена, та інформація про навчання буде доведена до зацікавлених осіб.