Тетяна Єрохіна привітала з професійним святом працівників районного Будинку культури та представила нового начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації

Дата: 08.11.2019 12:10

8 листопада, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна привітала колектив районного Будинку культури з професійним святом.

Керівник підкреслила, що завдяки високому професіоналізму та творчому ентузіазму працівників закладу Бахмутський район завжди гідно представлений на культурно-мистецьких конкурсах і фестивалях, що проходять в області та поза її межами. Жодний  районний захід, урочистості  з нагоди державних свят і пам’ятних дат не обходяться без яскравих, талановитих виступів творчих колективів і солістів Будинку культури.

Під час зустрічі з колективом закладу Тетяна Єрохіна представила нового начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірину Тишакову, яка сьогодні заступила на посаду.