Про роботу пересувного мобільного консультативного пункту служби у справах дітей райдержадміністрації

Дата: 08.11.2019 11:09

07 листопада пересувний мобільний консультативний пункт служби у справах дітей райдержадміністрації за участі фахівця із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психолога мобільної бригади соціально-психологічної допомоги міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я», провідного фахівця з профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості, методиста відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації, лікаря-фтизіатра ВСП КЗОЗ «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» м. Бахмут, інспектора ювенальної превенції сектору превенції Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, інспекторів Бахмутського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» Донецької області провів виїзну комплексну профілактично-просвітницьку роботу на базі Опитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Виїзне засідання проходило у формі лекції, бесіди, надання учням інформаційної допомоги, проведення індивідуальних і групових консультацій з використанням буклетів, пам`яток, соціальних роликів за темами: профілактика правопорушень серед дітей, попередження дій, що призводять до нещасних випадків, загибелі або травмування в умовах воєнного часу, протидія булінгу в дитячому середовищі, профілактика насильства в сім ї та поза її оточенням, профілактика туберкульозу.

Проведення такої комплексної профілактичної роботи серед неповнолітніх сприяє попередженню негативних проявів в дитячому середовищі, бездоглядності та позитивно впливає на формування правосвідомості дітей та їх батьків.