Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Тетяна Єрохіна провела нараду з питань оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації

Переглядів: 337

У світлі впровадження в Україні адміністративної реформи у Бахмутській райдержадміністрації розпочата робота з формування максимально аргументованого механізму визначення чисельності, функцій та структури райдержадміністрації.

8 листопада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела нараду з питань оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації, беручи до уваги особливості Бахмутського району, Перспективний план формування територіальних громад Донецької області.

На нараді розглянуті деякі питання кадрової політики та проаналізовані фотокартки робочого дня працівників управлінь і відділів райдержадміністрації.

Тетяна Єрохіна наголосила, що в процесі оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації ні в якому разі не можна допустити втрати функцій, які забезпечують безперебійне надання соціальних послуг мешканцям району, життєдіяльність населених пунктів.

Також керівник зазначила, що в подальшому у зв’язку зі змінами у структурі райдержадміністрації буде забезпечено дотримання прав держслужбовців, гарантованих державою, й надання населенню в повному обсязі всіх видів соціальних послуг.« повернутися до списку новин