ДО УВАГИ!

Дата: 07.11.2019 10:57

На виконання Закону України від 03.10.2019 № 159-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», що спрямований на запровадження дієвих механізмів запобігання рейдерству у сферах державної реєстрації  прав власності на нерухоме майно та їх обтяжень, і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

у разі подачі документів на державну реєстрацію уповноваженою на те особою,

документи тимчасово не приймаються

Відповідно до вимог Закону України від 03.10.2019 № 159-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», державні реєстратори зобов’язані отримати доступ до Єдиного реєстру довіреностей, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань шляхом направлення до відповідної регіональної філії ДП «НАІС» Замовлення.

Відділом державної реєстрації Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області з моменту отримання офіційного роз’яснення Міністерства юстиції України № 9697/8.4.1/32-19 від 06.11.2019 року, щодо забезпечення єдиної практики застосування законодавства у сфері державної реєстрації, невідкладно було направлене належним чином оформлене Замовлення про надання ідентифікаторів доступу до дніпропетровської філії ДП «НАІС».

З огляду на вище зазначене прийом документів буде відновлено після отримання ідентифікаторів доступу до Єдиного реєстру довіреностей, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.